Piątek, 18.01.2019
Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty i Piotra

Aktualnosci

27. Finał WOŚP
11.01.2019
27. Finał WOŚP13 stycznia 2019 r.POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTEGramy dla dzieci małych...
Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania:
11.01.2019
Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby...
Objawienie Pańskie, Epifania (gr. επιφάνεια epifaneia; objawienie, ukazanie się) – chrześcijańskie święto mające uczcić objawienie się Boga człowiekowi (teofania), obecność Boga w historii człowieka, a także uzdolnienie człowieka do rozumowego poznania Boga. Symbolami święta jest historia opisana w Ewangelii Mateusza, według której Mędrcy ze Wschodu przybyli do Betlejem, aby oddać pokłon Jezusowi, Chrzest Chrystusa w Jordanie oraz Cud przemienienia wody w wino w Kanie Galilejskiej. Jest to święto nakazane.
05.01.2019
Objawienie Pańskie, Epifania (gr. επιφάνεια epifaneia; objawienie, ukazanie się) –...
Święta za nami, myślami wybiegamy już do sylwestrowej zabawy. Jak co roku nadejście nowego roku uświetnią wybuchy sztucznych ogni. Zadbajmy o to by radości nie zakłóciły wypadki spowodowane niewłaściwym obchodzeniem się fajerwerkami.  Doświadczenia ubiegłych lat dowodzą że lekceważenie zasad ostrożności i ignorowanie instrukcji obsługi prowadzi często do poważnych urazów. Bardzo często ulegają im osoby odpalające race pod wpływem alkoholu, także dzieci bawiące się petardami, które ktoś sprzedał im nie zasta
30.12.2018
Święta za nami, myślami wybiegamy już do sylwestrowej zabawy. Jak co roku nadejście...
21.09.2018
Instrukcja logowania do systemu Synergia dla rodziców i uczniówa) Wpisujemy w...