Czwartek, 22.08.2019
Imieniny: Cezarego, Marii i Zygfryda

Przedszkolaki w Gołotach.

Dnia 24 października przedszkolaki z naszej szkoły pojechały w ramach edukacji z zakresu doradztwa zawodowego do Gołot. Tam państwo: Teresa, Sylwana i Tomasz Matuszewscy prowadzą gospodarstwo rolne nastawione na produkcję: brokułów, kalafiorów i cebuli. Dzieci zobaczyły jak wygląda linia produkcyjna i przetwarzanie uprawianych warzyw oraz obserwowały na czym polega praca w tego typu gospodarstwie.
27.10.2018

Dnia 24 października przedszkolaki z naszej szkoły pojechały w ramach edukacji z zakresu doradztwa zawodowego do Gołot. Tam państwo: Teresa, Sylwana i Tomasz Matuszewscy prowadzą gospodarstwo rolne nastawione na produkcję: brokułów, kalafiorów i cebuli. Dzieci zobaczyły jak wygląda linia produkcyjna i przetwarzanie uprawianych warzyw oraz obserwowały na czym polega praca w tego typu gospodarstwie.
Państwu Matuszewskim serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i pyszny poczęstunek.