Czwartek, 22.08.2019
Imieniny: Cezarego, Marii i Zygfryda

Wycieczka na Pocztę w Chełmnie.

Dnia 25 października przedszkolaki z naszej szkoły pojechały w ramach edukacji z zakresu doradztwa zawodowego do Chełmna. Tam poznaliśmy zasady funkcjonowania Poczty. Naczelnik – pokazał nam wszystkie pomieszczenia Poczty – do których nikt oprócz pracowników nie ma dostępu oraz omówił jakie prace się w nich wykonuje.
30.10.2018

Dnia 25 października przedszkolaki z naszej szkoły pojechały w ramach edukacji z zakresu doradztwa zawodowego do Chełmna. Tam poznaliśmy zasady funkcjonowania Poczty. Naczelnik – pan Rafał Michałowski pokazał nam wszystkie pomieszczenia Poczty – do których nikt oprócz pracowników nie ma dostępu oraz omówił jakie prace się w nich wykonuje.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas.